.:{GreeK-UndeaD}:. Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Counter Strike 1.6 Community on Greece
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 admin request paleokostas

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paleokostas
Newbie Member
Newbie Member
paleokostas


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012

admin request paleokostas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: admin request paleokostas   admin request paleokostas Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 2:56 am

γεια σας με λενε χρηστο με στο ηρακλειο κρητης με το counter strike 1,6 ασχολουμε απο τα 6-7 στον σερβερ σας παιζω απο την πρωτη μερα που ανοιξε εχω συνδεση cyta 24mb αλλα δεν εχω προβλημα συνδεσης εν ωρα game χρησιμοποιω το Name paleokostas απο amx_mod ξερω τα βασικα (slap,slay,kick...) αλλα θα χριαστο λιγη βοηθια θα ηθελα να γινω admin για να κανο ban καπιους εξειπνους που κανουν fk συνεχια και δεν ξερουν rules την ημερα παιζω πανο απο 3-8 ωρες την ημερα










by paleokostas Like a Star @ heaven
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OxYgEn
Newbie Member
Newbie Member
OxYgEn


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 27

admin request paleokostas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: admin request paleokostas   admin request paleokostas Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 4:28 am

μπες και λίγο ct ρε μεγάλε...
+1 επιφυλακτικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-AssasinGr-
Bot Member
Bot Member



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

admin request paleokostas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: admin request paleokostas   admin request paleokostas Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 4:41 am

"παλοκοστα" το Post σου έφαγε Delete ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤ’ΜΕ ΣΕ REQUEST
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-AssasinGr-
Bot Member
Bot Member



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

admin request paleokostas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: admin request paleokostas   admin request paleokostas Icon_minitimeΤρι Ιουν 26, 2012 11:12 pm

Λοιπόν παλαιοκώστα,εκτος από κάποια μικρά παράπονα που έχω φιλε μου είσαι σχετικά ήρεμος μέσα στο game δεν μπαίνεις CT.. Και απάντησες 2 φορες στο reqest ενώ στην μια είχες προειδοποίηση οποτε θα σου βάλω -1 για να μπαίνεις CT και να μην έχω παράπονα για εσένα π.x. ανοίγεις κελιά με όπλο η παίρνεις κάποιες φορες το αόρατο..



Good Luck! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
admin request paleokostas
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Admin Request By >NwR<A.C.A.B>
» Admin request
» Admin Request
» Admin req by paok :)
» Admin Request by ^Terminator^

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.:{GreeK-UndeaD}:. Forum :: Counter-Strike Section :: Admin Requests :: Admin Request JailBreak :: Old Requests-
Μετάβαση σε: